NAZENİN İNŞAATtecrübeli ekibi, kurumsal ve güçlü sermaye yapısı, “KALİTE ÖNCELİKTİRilkesi ile ayrıcalıklı inşaat projelerine imza atmaktadır.

NAZENİN KONAKLARIkısa rede İstanbulun seçkin mimari projelerinden biri olmakla birlikte, kalitesi ve özgün yapısıyla da sektördeki farklılığını ortaya koymuştur.

Takım çalışması ve bütünlüğüne verdiği önemi, üstün kalite anlayışıyla birleştiren NAZENİN İNŞAAT, fikirlerini hayata geçirirken; ülkenin değişen sosyal, kültürel ve ekonomik durumunu ele alarak “Herkes İçin Kalite” felsefesiyle, her yeni projesine aynı özveriyle adım atmaktadır.

Güvenlik unsurunu, hem çalışanları hem de müşterileri için her zaman birinci sırada tutan firma, deprem yönetmeliğine uygun, son teknolojinin kullanıldığı, proje alanının  gerektirdiği inşaat tekniklerini gözeten bir anlayış içerisinde emin adımlarla sektörde ilerlemektedir.

NAZENİN İNŞAAT, sizin hayallerinizden  ilham alarak lüks konut, residence ve  A plus ofis projeleri üretmektedir.

Bütün bunları yaparken NAZENİN İNŞAAT’ın felsefesi asla değişmeyecektir“Biz sadece yapı inşa etmiyoruz, biz yapılara hayat veriyoruz. Çünkü bizim rengimiz yeşil

bilgi-11

315.000 M2

Hayata Geçirmiş Olduğu İnşaat Alanı +
bilgi-12

375.000 M2

Toplam İnşaat ve Proje Alanı +
bilgi-13

5.5 Milyar ₺

Yatırım Değeri +
bilgi-14
Çevreye ve Bulunduğu Şehre Duyarı, Değer Üreten Projeler +
bilgi-15
Şeffaf ve Profesyonel Etık İş Anlayışı +
bilgi-6

%100

Müşteri Memnuniyeti +