N RESIDENCE

Nazenin İnşaat’nın yeni projesi N RESIDENCE yükselmeye başlıyor…

Nazenin İnşaat,   Mahmutbeyde  yer alan yeni projesi N RESIDENCE’ı sunar…

Toplam 96 daire ve 9 mağazanın yer alacağı N Residence’ta; Lobby ve concierge hizmeti, fitness center, sauna, çocuk kulübü ve eğlence alanları gibi özellikler bulunacak.


Şehrin Ritmi Tasarıma Yansıdı

İstanbul’un yeni kavşak noktası Mahmutbey’de yer alan ve projesi Kraft Mimarlık tarafından hayata geçirilen N Residence, şehir hayatını hızlı, doyasıya ve konforlu yaşamak isteyenler için tasarlandı. Dairelerin tamamı bu yaşam stili düşünülerek 1+1 olarak tasarlandı. Dairelerin mimarisi pratik ve bir o kadar da keyifli anların hayal edilmesi sonucu ortaya çıktı.

Aile hayatının yanı sıra iş dünyasının ihtiyaçlarına da cevap verebilen bir hizmet anlayışının olduğu proje de her ayrıntı sizler için eksiksiz düşünüldü.

Teknoloji ve Güvenlik Ön Planda

N Residence’ın bir diğer özelliği ise konfor ve güvenlik için  her türlü detayın düşünülmesi ve son teknoloji ürün ve sistemlerin kullanılması. Depreme dayanıklı geliştirilmiş radial sistemin yanı sıra özel yangın önleme/uyarı sistemi de yer alacak. 24 saat güvenlik hizmetinin sunulacağı projede; kablosuz internet, kablolu tv, ortak uydu anteni, klima devre tesisatı gibi özellikler de yer alacak.

İstanbul’un İçi Dışı Bir

“Ulaşım yollarına yakın olma” özelliği İstanbul’un vazgeçilmez bir özelliği oldu. N Residence’ın da bulunduğu Mahmutbey bölgesi ise bu avantaja sahip popüler lokasyonlardan biri haline geldi. Basın Ekspres ve TEM bağlantı yollarının hemen yanında bulunması sebebiyle; şehirden hemen uzaklaşabileceğiniz gibi İstanbul’u hissedebileceğiniz noktalara da ulaşım son derece rahat. Profesyonel iş yaşamı için tercih etmek isteyenler ise hedefi 12’den vurmuş olacaklar.

N RESIDENCE’ta Neler Var?

» 13.680  M2 Toplam İnşaat Alanı
» Toplam  96 Adet 1+1 Daire
» 9 Adet Mağaza ve Restoranlar
» Residence Hizmeti
» Fitness Center
» Sauna-Masaj Odası
» Çocuk Kulübü ve Oyun Odaları
» Lobby ve Concierge Hizmeti
» Açık-Kapalı Otopark
» Depreme Dayanıklı Radial Sistem
» 24 Saat Güvenlik
» Klima Devre Tesisatı
» Kablosuz İnternet
» Kablolu TV
» Ortak Uydu Anten
» Rekreasyon Alanı